ĮKAINIAI

Orientacinės mūsų paslaugų kainos

Čia nurodytos mūsų teikiamų paslaugų kainos. Jos yra orientacinės ir priklauso nuo darbo apimties, sudėtingumo, kalbos, diktoriaus ir kitų pasirinkimų bei pageidavimų iš kliento pusės.

TEKSTO ĮGARSINIMAS:

Teksto įgarsinimas iki 1 min arba iki 120 žodžių
- lietuvių kalba: nuo 30€;
- užsienio kalbomis: nuo 80€.
PASTABA: didesniems užsakymams taikomas mažesnis įkainis.

Garsiname įvairiomis užsienio kalbomis, tuo užsiima diktoriai, kurių toji kalba yra gimtoji:
Anglų, rusų, ispanų, italų, vokiečių, prancūzų, lenkų, norvegų, suomių, švedų, čekų, portugalų ir kitomis.
Jeigu domina įgarsinimas kažkuria užsienio kalba, užsienio kalbų diktorių pavyzdžius galite rasti paspaudę čia.

Atliekame įgarsinimus telefoniniams auto atsakikliams, audio failą pateikiame pagal jūsų nurodytus parametrus. Šiai paslaugai taikomi standartiniai teksto įgarsinimo įkainiai.

AUDIO KLIPO GAMYBA:

Audio klipo gamyba prasideda nuo 59€. Kaina varijuoja priklausomai nuo diktoriaus pasirinkimo, darbų apimties, sudėtingumo ir klientų pageidavimų. Už papildomą kainą ir esant galimybei, radijo klipą galime padaryti dar tą pačią darbo dieną.

Į audio klipą galime apjungti ir papildomus diktorius (kainuoja papildomai).

Turite ribotą biudžetą? Net už minimalią, 59€ kainą galime pagaminti jums lūkesčius atitinkantį reklaminį klipą. Į šią kainą įskaičiuotas įgarsinimas lietuvių kalba vienu balsu iš mūsų pigiausių diktorių sąrašo, montavimo darbai, minimalūs efektai ir muzikinio takelio parinkimas iš mūsų audio galerijos.

VIDEO KLIPO UŽGARSINIMAS:

Turite paruoštą vaizdo klipą, tačiau jam trūksta kokybiško įgarsinimo, muzikinio takelio ar garso efektų? Galime jums padėti! Šios paslaugos kaina prasideda nuo 75€, priklausomai nuo pasirinkto diktoriaus, darbų apimties, sudėtingumo ir specifinių kliento pageidavimų. Įrašysime reikiamą tekstą, jį paruošime pagal jūsų atsiųstą scenarijų, esant poreikiui, sumontuosime audio takelį su muzikiniu fonu ir reikalingais efektais, o jums pateiksime pilnai paruoštą video klipą arba, pageidaujant, tik audio takelį.

TEKSTŲ RAŠYMAS IR SEO TEKSTAI:

Kad tekstas būtų tinkamai įgarsintas, prireiks daugybės įvairių veiksnių, tačiau pirmiausia būtina tą tekstą sukurti. Tad įgarsinimo paslaugos ir tekstų kūrimo paslaugos – tiesiog neatsiejamos. Jei jums reikalingos įgarsinimo paslaugos (teksto įgarsinimas, audio ar video klipas ir t.t.), tačiau dar neturite teksto, tuo pasirūpinsime – siūlomos kokybiškos ir kūrybiškos tekstų rašymo paslaugos:
• tekstų kūrimas radijo, tv ar internetinei reklamai
• tekstų kūrimas autoatsakikliams
• tekstų kūrimas audiogidams

Kitos tekstų rašymo paslaugos jūsų verslui:
• Tekstai internetinėms svetainėms
• Tekstai socialiniams tinklams
• SEO tekstai
• Produktų aprašymai; paslaugų aprašymai
• Įvykių/renginių aprašymai
• Tekstai naujienlaiškiams
• Reklaminiai tekstai

KITOS PASLAUGOS:

Scenarijaus parengimas reklaminiam audio klipui - nuo 45€;

Vaizdo klipų subtitravimas (tik su kliento atsiųstu tekstu) - nuo 40€ (kaina priklauso nuo žodžių kiekio, vaizdo klipo trukmės ir turinio specifikos).

 

www.grammamama.lt

VoicePro