PASLAUGOS

Kuo galime padėti šiandien?

Audio reklama – puikus būdas papasakoti vartotojui apie savo produktą. Juk tokia reklama ypač populiari ir pasiekiama visur: radijo eteryje, prekybos centruose, kavinėse ir baruose, renginiuose ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje, kur tik yra tam pritaikyta įranga.

Kiekvieną dieną radijo klausosi du trečdaliai Lietuvos gyventojų (TNS LT duomenys), todėl audio reklama radijo eteryje yra tikrai veiksmingas būdas pasiekti savo potencialius klientus. Padėsime Jums sukurti audio klipą, kuris patenkintų Jūsų lūkesčius, o svarbiausia – tiksliai perteiktų žinutę vartotojui apie Jūsų paslaugą ar produktą! Nedvėjokite – kreipkitės jau dabar ir kartu aptarsime Jums labiausiai tinkančius sprendimus.

Kodėl verta rinktis radijo reklamą?

Tinklapis radioadvertisingfacts.com pateikia 10 faktų, kodėl verta reklamuotis radijo eteryje.1. Radijas parduoda nedelsiantMoksliniai tyrimai įrodo, kad...

Audio klipo gamyba

Planuojate reklamuotis radijo stoties eteryje? Reklaminio klipo kūrimą patikėkite VoicePro komandai. Esant poreikiui, sukursime klipo scenarijų, pasiūlysime diktorius, atliksime įgarsinimo ir montavimo darbus.

Kaina varijuoja priklausomai nuo diktoriaus pasirinkimo, darbų apimties, sudėtingumo ir klientų pageidavimų. Už papildomą kainą ir esant galimybei, radijo klipą galime padaryti dar tą pačią darbo dieną.

Kaina - nuo 59 €

Teksto įgarsinimas

Teksto įgarsinimas iki 1 min arba iki 120 žodžių:
- lietuvių kalba: nuo 30€;
- užsienio kalbomis: nuo 80€.
PASTABA: didesniems užsakymams taikomas mažesnis įkainis.

Garsiname įvairiomis užsienio kalbomis, tuo užsiima diktoriai, kurių toji kalba yra gimtoji:
Anglų, rusų, ispanų, italų, vokiečių, prancūzų, lenkų, norvegų, suomių, švedų, čekų, portugalų ir kitomis.

Atliekame įgarsinimus telefoniniams auto atsakikliams, audio failą pateikiame pagal jūsų nurodytus parametrus. Šiai paslaugai taikomi standartiniai teksto įgarsinimo įkainiai.

Kaina - nuo 30 €

Video klipo užgarsinimas

Turite paruoštą vaizdo klipą, tačiau jam trūksta kokybiško įgarsinimo, muzikinio takelio ar garso efektų? Galime jums padėti! Įrašysime reikiamą tekstą, jį paruošime pagal jūsų atsiųstą scenarijų, esant poreikiui, sumontuosime audio takelį su muzikiniu fonu ir reikalingais efektais, o jums pateiksime pilnai paruoštą video klipą arba, pageidaujant, tik audio takelį.

Kaina - nuo 75 €

Audio reklamos scenarijus

Kad tekstas būtų tinkamai įgarsintas, prireiks daugybės įvairių veiksnių, tačiau pirmiausia būtina tą tekstą sukurti. Tad įgarsinimo paslaugos ir tekstų kūrimo paslaugos – tiesiog neatsiejamos. Jei jums reikalingos įgarsinimo paslaugos (teksto įgarsinimas, audio ar video klipas ir t.t.), tačiau dar neturite teksto, tuo pasirūpinsime – siūlomos kokybiškos ir kūrybiškos tekstų rašymo paslaugos:
• tekstų kūrimas radijo, tv ar internetinei reklamai
• tekstų kūrimas autoatsakikliams
• tekstų kūrimas audiogidams

Kaina - nuo 35 €

Kitos paslaugos

• Vaizdo klipų subtitravimas (tik su kliento atsiųstu tekstu)
• Užkadrinių audio klipų gamyba renginiams
• Audio knygų įgarsinimas
• Mokomųjų audio įrašų ir gidų įgarsinimas
• SEO tekstai