PASLAUGOS

Kuo galime padėti šiandien?

Audio reklama – puikus būdas papasakoti vartotojui apie savo produktą. Juk tokia reklama ypač populiari ir pasiekiama visur: radijo eteryje, prekybos centruose, kavinėse ir baruose, renginiuose ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje, kur tik yra tam pritaikyta įranga.

Kiekvieną dieną radijo klausosi du trečdaliai Lietuvos gyventojų (TNS LT duomenys), todėl audio reklama radijo eteryje yra tikrai veiksmingas būdas pasiekti savo potencialius klientus. Padėsime Jums sukurti audio klipą, kuris patenkintų Jūsų lūkesčius, o svarbiausia – tiksliai perteiktų žinutę vartotojui apie Jūsų paslaugą ar produktą! Nedvėjokite – kreipkitės jau dabar ir kartu aptarsime Jums labiausiai tinkančius sprendimus.

MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS:
‣ Teksto įgarsinimas;
‣ Reklaminių ir radijo klipų gamyba;
‣ Užkadrinių audio klipų gamyba renginiams;
‣ Vaizdo klipų vertimas, titravimas, užgarsinimas;
‣ Audio knygų įgarsinimas;
‣ Mokomųjų audio knygų ir programų įgarsinimas;
‣ Scenarijų kūrimas reklaminiams ir radijo klipams;
‣ Kitos paslaugos.

Įgarsinimo paslaugas teikiame lietuvių, rusų, anglų, vokiečių, ispanų, prancūzų, italų, lenkų, latvių, estų, čekų ir dauguma kitų pasaulio kalbų. Susisiekite ir surasime bendrą sprendimą!

Išrašome sąskaitas faktūras. Atsiskaitymas – juridiniams asmenims po suteiktos paslaugos per 30 dienų! Didesniems užsakymams ir pastoviems klientams visada pritaikysime nuolaidą!

VoicePro